Samsung popüler telefonu için yeni bir güncelleme yayınladı

Samsung Electronics, Hindistan pazarında satışa sunduğu amiral gemisi katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Fold 5 için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, cihazın güvenlik düzeyini Mart 2024 tarihli en son güvenlik yamasına yükseltiyor. Güncelleme, güvenlik iyileştirmeleri sunsa da telefonun performans veya fotoğrafçılık gibi alanlarda büyük iyileştirmeler getirmiyor. Kullanıcılar, güncellemeyi Ayarlar menüsünden Yazılım Güncelleme bölümüne giderek indirip kurabilirler. Güncelleme paketinin boyutu yaklaşık 400MB.

Galaxy Z Fold 5 modeli, katlanabilir telefonlarda bir önceki modele göre daha gelişmiş bir menteşe tasarımı ve üst düzey özelliklerle 2023 yılının Temmuz ayında global olarak piyasaya sürüldü.

Samsung popüler telefonu için yeni bir güncelleme yayınladı

Ana ekran 7.6 inç büyüklüğünde 2K+ çözünürlüğünde Dynamic AMOLED 2X panel ve 120Hz yenileme hızı sunuyor. Kapak ekranı ise 6.2 inç büyüklüğünde, 120Hz yenileme hızına ve 904 x 2316 çözünürlüğe sahip Dynamic AMOLED 2x panel kullanıyor.

Arka tarafta 50 megapiksellik üçlü kamera kurulumu bulunurken, ön tarafta 4 megapiksel ve 10 megapiksel olmak üzere çift kamera yer alıyor. Galaxy Z Fold 5, Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile güçlendirilmiş ve 12GB RAM ile 1TB’a kadar dahili depolama seçeneği sunuyor. Cihazı 4,400mAh kapasiteli bir pil besliyor ve bu pil, 25W kablolu ve 15W kablosuz hızlı şarj desteğine sahip. Bu güncellemenin amacı, kullanıcıların cihazlarını daha güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlamak ve güncel güvenlik standartlarını korumak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x