Geçtiğimiz Haftaya Damga Vuran Skandallar ve Dedikodularla Gıybet Kazanını Fokur Fokur Kaynatıyoruz! ?

Geçtiğimiz hafta magazin dünyasında neler yaşandı? Hangi ünlü, nerede, kiminle, ne yaptı? Shakira kemerlerinizi bağlayın, gıybet yolculuğuna çıkıyoruz!

Yeşim Salkım, Milli Voleybolcumuz Ebrar Karakurt hakkında yorum yapan Sunucu Buket Aydın’a tepki göstermiş, yatak odası göndermesinde bulunmuştu. Buket Aydın ve Yeşim Salkım arasındaki bu tartışma gitgide büyürken, iki isim de birbirlerinin geçmişini çarşaf gibi ortaya serdi.

Programda da birçok kez gerilen Batuhan Boz ve Oğulcan Yılmaz, programın ardından da problem yaşamaya devam etti. Kavgaları dışarıya da yansıyan ikilinin bir kafede kavga görüntüleri ortaya çıktı.

Güzelliği ve başarısıyla konuşulmasının yanı sıra tarzı ile de gündeme gelen Saraçoğlu, geçenlerde katıldığı bir konserde tarzı ile tekrardan gündem oldu.

Pelin Akil Portekiz tatilindeyken, hırsızlık şoku yaşadığını, Lizbon sokaklarında gezerken bir kadının elini çantasına soktuğunu anlattı.

16 yıldır ATV ekranlarında sunduğu gündüz kuşağı programıyla her sabah günümüzü güzelleştiren, Müge Anlı’nın kızı Lidya bir yarışma programında görüntülendi.

Ünlü şarkıcı Nazan Öncel ani bayılma nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumuna ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan ünlü şarkıcı bir itiraf da bulundu.

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, katıldığı bir düğünde bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Sinan Sicimoğlu ile aşkını, paylaştığı fotoğraf kareleriyle ilan etti.

Son dönemlerde oyunculuk kariyeri dışında aşk hayatı ve estetik iddiaları ile gündeme gelen Dilan Çiçek Deniz bu defa bir markanın Türkiye elçisi olarak katıldığı Venedik Film Festivali’nde iddialı tarzıyla boy gösterdi.

Sosyal medya hesabından yaptığı videolu bir paylaşımda şiddete uğradığını itiraf eden ünlü oyuncu Ecem Karavus, sosyal medyada gündem oldu.

Bugüne kadar maddiyat odaklı paylaşımlarıyla hemen hemen her gün gündem olan Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde de paylaştığı evlilik yıldönümü sürpriziyle konuşuldu.

Son dönemlerde yüzündeki bariz değişiklikler yüzünden estetik iddiasıyla eleştirilen Dilan Çiçek Deniz’in son fotoğraf serisi yine gündem oldu.

Son olarak Aile dizisiyle ekranlara dönüş yapan Tatlıtuğ’un diş estetiği yaptırdığı iddia edilmişti. Bu iddialar yeniden gündem oldu, tartışma yarattı!

Haziran ayında nikah masasına oturan Eda Ece’den müjdeli haber geldi! Ünlü oyuncu anne oluyor!

Bir süredir Atakan Işıktutan’la dolu dizgin bir aşk yaşayan İrem Derici, geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle olan tüm fotoğraflarını sildi. Aynı hamle Atakan Işıktutan’dan da geldikten kısa bir süre sonra İrem Derici, ayrıldıklarını duyurdu…

Cinsiyet geçiş süreciyle gündem olan TikTok Fenomeni Mika Raun, yepyeni bir aşka yelken açmıştı geçtiğimiz haftalarda. Geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle ilk paylaşımını yapan Mika, şimdi de sevgilisinin adını dövme yaptırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x